Wózki do transportu maszyn

Firma Stal-Mech Sp. z o.o. jest między innymi producentem wózków transportowych do maszyn.
Posiadamy w swojej ofercie duży asortyment masywnych i stabilnych wózków stałych, skrętnych i rotacyjnych do transportu maszyn, sprzętu, urządzeń, kontenerów itp. W swojej ofercie posiadamy w sprzedaży wózki o udźwigu od 3 ton do 60 ton nacisku na jeden wózek. Jakość europejska w cenie wyrobu chińskiego.
NIE SPRZEDAJEMY TANICH CHIŃSKICH WÓZKÓW o zawyżonym tonażu.
UWAGA na wyroby wykonane ze złej jakości stali, o zaniżonych parametrach oraz wadze, co ma wpływ na stabilność i żywotność. Nie wspomnę o kółkach, które w większości sprowadzane są z Chin i mają nośność nie większą niż 500 kg.
Produkowane przez nas wózki są stabilne, masywne, funkcjonalne i estetyczne. Wykonujemy je z atestowanej blachy w gatunku S355 o grubości od 10 do 18mm, łączenia blach spawamy dwustronnie. Wózki wyposażamy w kółka przez nas toczone z twardego poliamidu PA-6G MoSG fi 70 -najtwardszy i najbardziej wytrzymały materiał poza stalą oraz kółka stalowe toczone. Wszystkie kółka mają wprasowane polskie łożyska. Ośki stosowane w wózkach wykonane są ze stalowego, utwardzonego wałka ciągnionego gat. C45 z zatoczeniem na pierścień segera. Góra wózków jest pokryta gumą antypoślizgową. Uchwyty rurkowe do przenoszenia wózków są również gniazdem pod pręt prowadzący równolegle wózki w zestawach. Wózki skrętne wyposażone są w duże stabilne markowe łożyska kulkowe oraz posiadają bardzo mocny, stabilny dyszel.

pdf (3)

Pobierz cennik wózków do transportu maszyn

pdf (3)

Pobierz cennik wynajmu wózków do transportu maszyn

pdf (3)

Pobierz cennik rolek do wózków

Galeria