Firma Stal-Mech Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym z branży metalowej o wieloletnim doświadczeniu. Firma w lutym 2015 roku przekształciła się z podmiotu gospodarczego w spółkę z osobowością prawną. Wraz ze zmianą formy prawnej zmieniliśmy również siedzibę firmy przeprowadzając się do Tadzina, gdzie mamy większe możliwości rozwoju. Historia firmy rozpoczęła się w 1997 roku. Podstawową działalnością była produkcja stałych platform pomocy drogowych.

Aktualnie nasza oferta jest bogatsza zarówno, jeśli chodzi o wyroby, jak i usługi. Produkcję rozszerzyliśmy między innymi o wytrzymałej konstrukcji trapy stalowe i aluminiowe, wózki transportowe, podnośniki do maszyn o nośności do 30 ton oraz inne wyroby konstrukcji lekkiej dla przemysłu.

Specjalizujemy się nadal w przebudowie konstrukcji samochodów dostawczych jak i ciężarowych na zabudowy pomocy drogowych. Są to zarówno stałe jak i hydrauliczne platformy pomocy drogowych.

Naszą domeną jest tworzenie zabudów na pojazdach o niskich kosztach eksploatacji oraz zwiększonej ładowności przy samochodach do DMC 3500.

Wykonujemy również inne zabudowy i przebudowy samochodów, remonty platform, przyczep rolniczych oraz lekkich konstrukcji stalowych.

W celu zapoznania się z wykonanymi przez nas na zlecenie produktami zapraszamy do obejrzenia zdjęć umieszczonych w galerii w dziale Oferta. W naszym portfolio znajdą Państwo także szeroką paletę produktów przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją przyczep i naczep a także klientów indywidulanych.

Każdy klient naszej firmy traktowany jest indywidualnie, zabudowa czy też konstrukcja dopasowywana jest do jego potrzeb i wymogów.

Działalność nasz obejmuje również usługi ślusarskie dla podmiotów gospodarczych jak i osób prywatnych.

Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów, którzy poszukują firmy wykonawczej zapewniającej odpowiedni poziom jakości i precyzji wykonania oraz terminowości. Spełniając wszystkie powyższe wymagania podejmujemy się realizacji nie tylko prostych, ale również nietypowych zleceń jednostkowych w zakresie usług i produkcji seryjnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.